Domácí mazlíčky tedy zejména psy a kočky naše společnost nepreparuje a to hned z několika důvodů. Za prvé to nenaplňuje naše firemní přesvědčení nebo jak to nazvat, zkrátka se nám to jaksi příčí. Asi by bylo velmi těžké nastavit výraz zvířete tak jak si ho pamatuje majitel, jak ho nosí v srdci. Takže by ve finále asi zákazník nebyl moc spokojený a mohl by to být bernardýn jak z časopisu ale stejně si myslím, že by v něm majitel neviděl to co původně čekal. Dalším problémem je že je velké množství ras těchto zvířat a nejsou na ně obecně polyuretanové standardizované modely, takže by se musely vytvářet či přetvářet z jiných zvířat – vlk, rys apod.. a to je poměrně náročné. Ne že bychom to snad nedokázali, ale spíš by to asi pak zákazník nehodlal zaplatit, cena by zkrátka byla příliš vysoká.

Jsme přesvědčeni, že domácí mazlíček je člen rodiny a že bychom si ho měli uchovat ve vzpomínkách, na fotkách a ne v předsíni na podstavci. Je to zvíře, u kterého jste nechtěli aby zemřelo jako je tomu u lovecké trofeje na kterou se specializujeme. Obecně zde stejně na to není trh, je to spíš záležitost spojených států kde lidi roupama nevědí co dělat. U nás jsou poptávky, ale není jich moc.

Prosím tedy o pochopení ale domácího mazlíčka vám nevypreparujeme.

Podotýkám, že pernatou neděláme vůbec a ani drobní savci nejsou naší parketou. U nás čím větší tím lepší :)

Snad jedině pokud je váš domácí mazlíček býk, ovce nebo koza, to vám rádi uděláme :) respektive hospodářská zvířata preparujeme.

 

Proč si vybrat pro preparaci právě nás?

  • Jsme stabilní společnost s letitou historií a masivním zázemím.
  • Náš ateliér je veterinárně schválený s osvědčením pro pohyb trofejí v rámci celé EU.
  • Naše práce využívá nejnovějších technologií a inovací v oblasti preparace.
  • Doživotní záruka na preparace.
  • Nabízíme preparace všech druhů zvířat v pozicích dle vašich představ.
  • Věrné preparáty, jako živé za rozumnou cenu.

Ohlasy na naše služby

Chcete-li kvalitní preparáty obraťte se na Preparaci Pekař. Budete vždy spokojeni!

Jana N., České Budějovice

Společnost Preparace Pekař bych rád doporučil všem, kteří chtějí mít doma skutečně krásné a hlavně věrné preparáty. Vždy jsem byl spokojen.

František M., Praha

S prací pana Pekaře jsem byl vždy nadmíru spokojený. Má neuvěřitelný cit pro detail a dává preparátům život. Moc doporučuji!

Zdeněk N., Brno
+420 776 066 618

Preparace Pekař spol. s r. o.
Chmelík 21 Zobrazit mapu
570 01 Litomyšl

© 2024 Preparace Pekař
Grafický návrh KošnarDesign & realizace CZECHGROUP.cz