Potřebujete profesionální preparaci? Napište nám nebo zavolejte na +420 776 066 618Poptávka preparace

Co preparujeme a co ne, činění kůží

Jak jsem již zmínil v předchozích článcích. Nepreparujeme ptáky a domácí mazlíčky. Dále neděláme ryby a jen velmi těžko zajistíme vůbec někoho kvalitního v ČR.

Dále prosím o pochopení ale neděláme ani většinu drobných savců jako jsou lišky, kuny, veverky apod.. Pro stále klienty jsme schopni někdy udělat výjimku ale jinak obecně tyto druhy prostě nepřijímáme.

Dalším častým dotazem je činění kůží. Zde opět zajistíme pro stále klienty ale jinak nepřijímáme. V ČR tak jak byly koželužny zlikvidovány tak stále chybí a momentálně není na trhu žádný opravdu velký zpracovatel. Je problém jak s kapacitou tak kvalitou. Jsme rádi, že můžeme spolupracovat s více menšími  činírnami, kde nacházíme šikovné chlapy, kteří se stále tomuto těžkému a náročnému řemeslu věnují. Jsme rádi, že dokážeme zpracovat zejména velké množství kůží z Afriky.

Prosím pokud budete lovit zejména tlustokožce (slon, hroch apod..), ale i třeba žirafu nechce minimálně seřezat na minimum tloušťky kůže již v Africe, činění zadejte celé v Africe dohotova pokud je to možné. Ušetříte na dopravě do ČR tj. na váze a i cena je v Africe mnohem nižší za činění než u nás. Mluvíme-li o slonovi například tak tam je to přímo nezbytné, pokud dorazí 100 kg několik centimetrů tlusté panely tvrdé jako kámen tak s tím již nikdo nic nezmůže!

Jinak u nás platí pravidlo čím větší tím lepší. Celé postavy zvířat jsou vítány!!

 

Proč si vybrat pro preparaci právě nás?

  • Jsme stabilní společnost s letitou historií a masivním zázemím.
  • Náš ateliér je veterinárně schválený s osvědčením pro pohyb trofejí v rámci celé EU.
  • Naše práce využívá nejnovějších technologií a inovací v oblasti preparace.
  • Doživotní záruka na preparace.
  • Nabízíme preparace všech druhů zvířat v pozicích dle vašich představ.
  • Věrné preparáty, jako živé za rozumnou cenu.

Ohlasy na naše služby

Společnost Preparace Pekař bych rád doporučil všem, kteří chtějí mít doma skutečně krásné a hlavně věrné preparáty. Vždy jsem byl spokojen.

František M., Praha

Pekař zkrátka umí! Na to se můžete spolehnout!! :)

Aleš P., Svitavy

S prací pana Pekaře jsem byl vždy nadmíru spokojený. Má neuvěřitelný cit pro detail a dává preparátům život. Moc doporučuji!

Zdeněk N., Brno
+420 776 066 618

Preparace Pekař spol. s r. o.
Chmelík 21 Zobrazit mapu
570 01 Litomyšl

© 2020 Preparace Pekař
Grafický návrh KošnarDesign & realizace CZECHGROUP.cz