Přivezete trofej na preparaci – dobrý den – zde je jelen prosím o preparaci, děkuji nashledanou… Tak takto to u nás nefunguje :)

Pokud dodáváte trofej musíme se domluvit jak se má preparát udělat.

Základní otázkou je kam se má preparát dívat – rovně, někam do strany. Dále jaký chcete model – klasický, nebo s nožkou. Nebo vytočený piedestal, popřípadě na podstavec. Zda si přejete dřevěnou podložku a jakou. Dále: otevřená / zavřená morda. Originální nebo umělé zbraně (standardní nebo věrné kopie). Podstavec na celé postavy – opět jaký styl. Podšití kůží. Filcový lem na houně ano / ne, barva, styl. Někde je nutné domluvit i detaily výrazu u šelem. U celých postav pozice – výběr z katalogu + možná doupravení.

Mnohdy se také odvíjí preparace od možností vzhledem ke stavu kůže, například pokud je rozstřelená, krátká apod.. je třeba se pohybovat v určitých mantinelech, ale i s tím vám rádi pomůžeme!

 Je toho celá řada. Je to vaše trofej na, kterou se budete dívat na stěně celý život tak ať vypadá opravdu dokonale podle vašich představ!!

Proč si vybrat pro preparaci právě nás?

  • Jsme stabilní společnost s letitou historií a masivním zázemím.
  • Náš ateliér je veterinárně schválený s osvědčením pro pohyb trofejí v rámci celé EU.
  • Naše práce využívá nejnovějších technologií a inovací v oblasti preparace.
  • Doživotní záruka na preparace.
  • Nabízíme preparace všech druhů zvířat v pozicích dle vašich představ.
  • Věrné preparáty, jako živé za rozumnou cenu.

Ohlasy na naše služby

S prací pana Pekaře jsem byl vždy nadmíru spokojený. Má neuvěřitelný cit pro detail a dává preparátům život. Moc doporučuji!

Zdeněk N., Brno

Do doby než jsem poznal pana Pekaře a jeho práci jsem si myslel, že mám doma pěkné preparáty. Vyvedl mě z omylu a ukázal mi jak má věrný preparát vypadat. Už se obracím jen a jen na něj!

Petr Č., Olomouc

Chcete-li kvalitní preparáty obraťte se na Preparaci Pekař. Budete vždy spokojeni!

Jana N., České Budějovice
+420 776 066 618

Preparace Pekař spol. s r. o.
Chmelík 21 Zobrazit mapu
570 01 Litomyšl

© 2024 Preparace Pekař
Grafický návrh KošnarDesign & realizace CZECHGROUP.cz