Neříkám, že jsme nejlevnější na trhu a ani nemůžeme být, možná ani nechceme.

Myslím si, že nabízíme velmi kvalitní práci na profesionální úrovni s dobrým servisem vč. poradenství i okolo lovu, dovoz trofejí apod.

Osobně si myslím, že byste neměli šetřit na preparaci a zadat opravdu u odborníků, kde vidíte, že dělají dobrou práci. Preparace jako taková je totiž taková třešinka na dortu, to poslední, a mnohdy relativně nejlevnější, ale zároveň to nejdůležitější, na co se budete dívat na stěně v uvozovkách celý život.

Je to jako šetřit na nekvalitních nábojích, když už vynaložíte peníze na dopravu, čas, poplatky lovu, dopravu trofejí apod.. je nejhorší když vám trofej ztratíte kvůli tomu, že jsme šetřili 50 kč na náboji, respektive 1000 kč na preparaci. Dívat se na stěnu na muflona co vypadá jako koza vám všechny ty předchozí vynaložené náklady znehodnotí.

Alespoň u význačných trofejí a trofejí ze zahraničí vyhledejte odborníka, stejně pak zde budete zadávat vše, protože když zejména pověsíte povedený kus vedle nepovedeného tak to uvidíte. Děláme i repreparace. Máme zkušenost snad se všemi druhy zvířat. Upřímně co vídáme na mysliveckých přehlídkách, ale i na sociálních sítích od jak my říkáme „garážistů“ je opravdu mnohdy k pláči. Nedávejte trofej Frantovi od vedle jen proto že je blízko a že vám to udělá o pár stovek levněji. Zavolejte nám a my si rádi trofej vyzvedneme a budete nad míru spokojeni!

Svozy a rozvozy trofejí děláme téměř vždy zdarma. Vždy se dá dohodnout na množstevních slevách, slevách pro stálé zákazníky apod.. zkrátka tak abyste byly spokojeni. Přijímáme českou i zahraniční měnu (EUR, USD). Platba nejčastěji v hotovosti při převzetí, u stálých zákazníků na fakturu. V případě, že máte trofeje na reprezentaci v kanceláři vystavíme vám rádi fakturu na vaši firmu.

Ještě jednu poznámku k cenám si nemohu odpustit. Jsme velká dílna a tak jsme přirozeně plátci DPH. Prosím zdržte se dotazů zda by to nešlo bez daně. NEŠLO! Když si jdete do TESCA koupit brambory taky na pokladně nepřemlouváte paní aby vám to dala „bez papíru“. Tyto doby jsou už zkrátka pryč a my se snažíme dělat nejen svou práci poctivě. Děkuji.

Proč si vybrat pro preparaci právě nás?

  • Jsme stabilní společnost s letitou historií a masivním zázemím.
  • Náš ateliér je veterinárně schválený s osvědčením pro pohyb trofejí v rámci celé EU.
  • Naše práce využívá nejnovějších technologií a inovací v oblasti preparace.
  • Doživotní záruka na preparace.
  • Nabízíme preparace všech druhů zvířat v pozicích dle vašich představ.
  • Věrné preparáty, jako živé za rozumnou cenu.

Ohlasy na naše služby

Do doby než jsem poznal pana Pekaře a jeho práci jsem si myslel, že mám doma pěkné preparáty. Vyvedl mě z omylu a ukázal mi jak má věrný preparát vypadat. Už se obracím jen a jen na něj!

Petr Č., Olomouc

Pekař zkrátka umí! Na to se můžete spolehnout!! :)

Aleš P., Svitavy

S prací pana Pekaře jsem byl vždy nadmíru spokojený. Má neuvěřitelný cit pro detail a dává preparátům život. Moc doporučuji!

Zdeněk N., Brno
+420 776 066 618

Preparace Pekař spol. s r. o.
Chmelík 21 Zobrazit mapu
570 01 Litomyšl

© 2024 Preparace Pekař
Grafický návrh KošnarDesign & realizace CZECHGROUP.cz